Wicher - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • II Memoriał Szymka Oltona już w niedzielę o 14.00
  • Aktualności:
  • 2018-01-02 BAL MISTRZÓW SPORTU 2018
  • 2017-03-03 Turniej Żaków
  • 2017-02-21 Turniej Trampkarzy
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Zorza Sterdyń - Tęcza Korczew 3:1
  • Jastrząb Żeliszew - Błękitni Stoczek
  • ULKS Gołąbek - LKS Ostrówek
  • Świt Barcząca - Sęp Żelechów 1:2
  • Miedzanka Miedzna - Nojszewianka Dobre 4:0
  • Kolektyw Oleśnica - Watra Mrozy
  • Wicher Sadowne - Grodzisk Krzymosze 1:1
  •        

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Zorza Sterdyń 3:1 Tęcza Korczew
Jastrząb Żeliszew Błękitni Stoczek
ULKS Gołąbek LKS Ostrówek
Świt Barcząca 1:2 Sęp Żelechów
Miedzanka Miedzna 4:0 Nojszewianka Dobre
Kolektyw Oleśnica Watra Mrozy
Wicher Sadowne 1:1 Grodzisk Krzymosze

Aktualności

Nie siedź w domu przyjdź na trening!

  • autor: Wicher, 2017-01-04 16:09

 

ROZPOCZYNAMY TRENINGI

Poniżej przedstawiamy podział zawodników na grupy
trenujących do tej pory w Naszym Klubie,
jak również zapraszamy nowe osoby na zajęcia.
Wcześniej jednak kilka informacji odnośnie treningów:

1. W niektórych grupach zmienili się trenerzy, kontakty do trenerów, terminy i godziny zajęć podane są pod każdą grupą

2. Jeśli ktoś został pominięty w naszym podziale, proszony jest o kontakt z koordynatorem lub trenerem odpowiedniej grupy.
3. Składka za zajęcia jest stała i wynosi 40 zł miesięcznie, płatna u trenera do 20 dnia każdego m-ca.
4. Każdy zawodnik trenujący w Klubie do ukończenia 16 roku życia jest zobowiązany do opłacania składki.
5. Dla każdej drużyny zostanie założona grupa na facebooku, na której będę zamieszczane wszystkie informacje odnośnie treningów, meczów turniejów.
Tak więc prosimy rodziców (kto jeszcze nie ma) założenie sobie lub dziecku konta i oczekiwanie na zaproszenie do odpowiedniej grupy.
Stary system sms również będzie obowiązywał.
6. Na każdym treningu i meczu będzie sprawdzana lista obecności. Najbardziej systematyczni zawodnicy będą co miesiąc nagradzani przez trenerów.
7. Na pierwsze treningi prosimy o podanie lub zaktualizowanie numeru telefonu do kontaktu.
8. Wszelkie pytania prosimy kierować do koordynatora, tel: 506-555-971

grupy w rozwinięciu...

 

 

                 Przedszkolaki/Skrzaty

1.Popławski Aleksander
2. Krasuski Patryk
3. Kowalczyk Dominik
4. Witek Mikołaj
5. Bednarczyk Wiktoria
6.Nozderka Wiktoria
7. Stasiak Igor
8. Przybysz Tomasz
9. Olton Wiktor
10. Wycech Hubert
11. Kasiak Kacper
12. Renik Jakub

TRENER: MARIUSZ UZIĘBŁO
                  TEL. 500 732 138

 START ZAJĘĆ     TRENINGI
   11.01.2017         ŚR. 16.30
       GODZ:              PT. 17.00
        16.30

 

Żaki U-9

1.Podleś Przemek
2. Nozderka Krystian
3. Kalata Dawid
4. Gałązka Adam
5. Wójcik Dominik
6. Mariański Maciej
7. Krajewski Szymon
8. Tyszka Maciej
9. Księżopolski Paweł
10. Tytman Damian
11. Drzewiecki Dominik
12. Opieka Gabryś

TRENER: SEBASTIAN KOWALCZYK
                    TEL. 506 555 971

    START ZAJĘĆ       TRENINGI
     10.01.2017            WT. 17.30
         GODZ:                  PT. 17.00
          17.30

 

Orliki U-11

1.Pacuszka Tomasz
2. Sówka Kacper
3. Kądziela Kacper
4. Szcześnik Maciej
5. Szymańczyk Bartosz
6. Opieka Oliwia
7. Stefańczyk Mateusz
8. Tyszka Jakub
9. Podleś Michał
10. Zyśk Adrian
11. Zakrzewski Szymon
12. Nozderka Dawid
13. Winarski Michał

TRENER: MARIUSZ UZIĘBŁO
                  TEL. 500 732 138

 START ZAJĘĆ     TRENINGI
   11.01.2017        ŚR. 17.30
       GODZ:             PT. 18.00
        17.30

 

Młodziki U-12

1.Wojciechowski Marcin
2. Tyszka Julia
3. Filipiak Kacper
4. Wożniak Kacper
5. Bek Patryk
6. Nowak Kacper
7. Gałązka Norbert
8. Jabłonka Jakub
9. Figat Jakub
10. Kucharek Jakub
11. Rostek Mateusz
12. Cyran Bartek
13. Kowalczyk Jakub
14. Kowalczyk Kacper
15. Ardziński Maksymilian
16. Witek Kacper
17. Ścibor Marcin

        TRENER: MACIEJ OJDANA
                         TEL. 505 187 909

    START ZAJĘĆ       TRENINGI
     10.01.2017            WT. 17.00
         GODZ:               CZW. 15.00
          17.00

 

Młodziki U-13

1.Tyszka Marcin
2. Pakulski Eryk
3. Zadrożny Kacper
4. Jabłonka Mateusz
5. Cichocki Krystian
6. Cichocki Mateusz
7. Zieliński Adrian
8. Kośnik Kacper
9. Sówka Jakub
10. Nowak Mateusz
11. Skóra Jakub
12. Korpalski Daniel
13. Jaruchowski Bartek
14. Myszkowski Szymon
15. Kacprzyk Dominik
16. Gajewski Kacper

TRENER: SEBASTIAN KOWALCZYK
                    TEL. 506 555 971

    START ZAJĘĆ       TRENINGI
     10.01.2017           WT. 19.00
         GODZ:                PT. 18.00
          19.00

 

Trampkarze U-14

1.Samsel Adrian
2. Dębkowski Daniel
3. Stefańczyk Michał
4. Mielcarz Kamil
5. Mielcarz Jakub
6. Akonom Piotr
7. Tytman Paweł
8. Tytman Piotr
9. Biernat Mateusz
10. Biernat Kacper
11. Uziębło Łukasz

TRENER: MACIEJ OJDANA
           TEL. 505 187 909

                          START ZAJĘĆ       TRENINGI
                          10.01.2017            WT. 18.00
                              GODZ:               CZW. 16.00
                              18.00

 

Juniorzy U-17

1.Mianowicz Marcin
2. Brzostek Karol
3. Paciora Damian
4. Sędek Adrian
5. Kobyliński Karol
6. Koroś Jakub
7. Zawadzki Sebastian
8. Andryszczyk Bartek
9. Ziółkowski Karol
10. Szymanik Maciej
11. Szczechura Rafał
12. Rogala Dawid
13. Szutkowski Maciej
14. Sadowski Piotr
15. Sówka Kamil
16. Wiska Jakub
17. Rydzewski Kamil
18. Kujawa Łukasz
19. Ogonowski Jakub
20. Wysocki Arkadiusz
21. Młynarczyk Kacper
22. Wycech Paweł
23. Korpalski Mateusz
24. Akonom Arek
25. Podgórski Michał
26. Andryszczyk Michał

        TRENER: TOMASZ DĘBKOWSKI
                            TEL. 511 617 874

        START ZAJĘĆ        TRENINGI
           11.01.2017            ŚR. 19.00
               GODZ:              CZW. 18.00
               19.00

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [506]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Wicher SadowneGrodzisk Krzymosze
Wicher Sadowne 1:1 Grodzisk Krzymosze
2016-11-13, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Treningi / Mecze

 

Skrzaty
Treningi: śr. 17.30, pt. 17.00

Żaki U-9
Treningi: śr. 17.30, pt. 17.00

Orliki U-11
Treningi: wt. 17.00, czw. 16.00
Mecz:
Runda zakończona

Młodziki U-12
Treningi: śr. 16.30, pt. 18.00
Mecz:
Runda zakończona

Młodziki U-13
Treningi: wt. 19.00 pt. 18.00
Mecz:
Runda zakończona

Trampkarze U-14
Treningi: wt. 18.00, czw. 15.00
Mecz: Runda zakończona

Juniorzy U-17
Treningi: śr. 19.00, czw. 18.00

Mecz: Runda zakończona

A klasa
Treningi: śr. 19.00, pt. 19.00
Mecz: z Huraganem II (sparing)
04.03(Sb) godz.13.00
sztuczne boisko w Wołominie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 194, wczoraj: 201
ogółem: 1 201 877

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Sponsorzy