Wicher - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • II Memoriał Szymka Oltona już w niedzielę o 14.00
  • Aktualności:
  • 2018-01-02 BAL MISTRZÓW SPORTU 2018
  • 2017-03-03 Turniej Żaków
  • 2017-02-21 Turniej Trampkarzy
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Zorza Sterdyń - Tęcza Korczew 3:1
  • Jastrząb Żeliszew - Błękitni Stoczek
  • ULKS Gołąbek - LKS Ostrówek
  • Świt Barcząca - Sęp Żelechów 1:2
  • Miedzanka Miedzna - Nojszewianka Dobre 4:0
  • Kolektyw Oleśnica - Watra Mrozy
  • Wicher Sadowne - Grodzisk Krzymosze 1:1
  •        

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Zorza Sterdyń 3:1 Tęcza Korczew
Jastrząb Żeliszew Błękitni Stoczek
ULKS Gołąbek LKS Ostrówek
Świt Barcząca 1:2 Sęp Żelechów
Miedzanka Miedzna 4:0 Nojszewianka Dobre
Kolektyw Oleśnica Watra Mrozy
Wicher Sadowne 1:1 Grodzisk Krzymosze

Aktualności

Turniej Orlików

  • autor: Wicher, 2016-12-15 11:54
 
 

2016-12-17-117 grudnia w Sadownem odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Orlików U-10 o Puchar Wójta Gminy Sadowne. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna ŁKS Łochów.

Od godzin rannych w sadowieńskiej Hali Sportowej o Puchar Wójta Gminy Sadowne rywalizowały piłkarskie drużyny Orlików U-10 (rocznik 2007/08). Do Turnieju przystąpiło 10 drużyn, które podzielono na dwie grupy:

- GRUPA A: Wicher Sadowne I, Korona Jadów, Pogoń Siedlce, Czarni Węgrów, Kosovia Kosów Lacki,

- GRUPA  B: Wicher Sadowne II,  LKS Ostrówek, WKS Rząśnik, SEMP Pogoń,  ŁKS Łochów.

Po zaciętej walce w półfinałach spotkały się drużyny: Czarni i SEMP oraz ŁKS i Kosovia, a następnie w meczu o trzecie miejsce: SEMP i Kosovia – wynik 0:1 ze wskazaniem na tych ostatnich. Finał, to równa walka pomiędzy Czarnymi i ŁKS-em. Ostatecznie jedną bramką cały Turniej rozstrzygnął na swoją korzyść ŁKS – wynik 0:1 i Puchar dla ŁKS Łochów.

Puchary, dyplomy i medale najlepszym oraz pamiątkowe medale wręczył Wójt Gminy Sadowne p. Waldemar Cyran. Wyróżniono też statuetką: najlepszego strzelca – Albert Andrasik (ŁKS Łochów), najlepszego bramkarza – Piotr Pawluk (Kosovia Kosów Łacki) i najlepszego zawodnika – Jakub Kurkus (Czarni Węgrów).

Organizator Turnieju, Klub Sportowy WICHER Sadowne dziękuje wszystkim zawodnikom za udział w tej imprezie sportowej oraz sponsorom, dzięki którym możliwe było zorganizowanie bufetu dla zawodników, zakup nagród oraz przeprowadzenie konkursów z nagrodami.

Zdjęcia w galerii Google>>>
https://plus.google.com/photos/112403282836861671980/album/6365107329756568513/6365107367831726082?authkey=CJyssNKbrsKfYA

Tekst/foto: Sławek Chyliński


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [270]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Wicher SadowneGrodzisk Krzymosze
Wicher Sadowne 1:1 Grodzisk Krzymosze
2016-11-13, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Treningi / Mecze

 

Skrzaty
Treningi: śr. 17.30, pt. 17.00

Żaki U-9
Treningi: śr. 17.30, pt. 17.00

Orliki U-11
Treningi: wt. 17.00, czw. 16.00
Mecz:
Runda zakończona

Młodziki U-12
Treningi: śr. 16.30, pt. 18.00
Mecz:
Runda zakończona

Młodziki U-13
Treningi: wt. 19.00 pt. 18.00
Mecz:
Runda zakończona

Trampkarze U-14
Treningi: wt. 18.00, czw. 15.00
Mecz: Runda zakończona

Juniorzy U-17
Treningi: śr. 19.00, czw. 18.00

Mecz: Runda zakończona

A klasa
Treningi: śr. 19.00, pt. 19.00
Mecz: z Huraganem II (sparing)
04.03(Sb) godz.13.00
sztuczne boisko w Wołominie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 216, wczoraj: 201
ogółem: 1 201 899

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Sponsorzy